Soy sauce thinform, Healthy boy 700mlx12
Soy Sauce thinform er en lett, allsidig soyasaus designet for å tilføre en subtil, balansert smak til matretter uten å overvelde de andre smakene og ingrediensene. Denne soyasausen er ideell som dipping, marinader eller dressing. Dette produktet er et perfekt valg for alle som ønsker å tilføre autentisk smak til retter med en letere touch.
Varenummer: 970086 | EPD-nummer: | GTIN: 97059369700867
Varenummer: 970086
EPD-nummer:
GTIN: 97059369700867
PRODUSENT: Wulff & Co AS
VAREMERKE: Wulff & Co
1761 produkter i databasen
Ingredienser
vann, avfettet soyabønner (25%), hvete, salt, sukker, smaksforsterker (mononatriumglutamat), dinatrium -5'- inosinat (E631), dinatrium -5'- guanylat (E627), konserveringsmiddel (Natriumbenzoat (E211), Farge (E150c), Soyasaussmak.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 185 kJ/ 44 kcal |
| Fett | 0,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,00 g |
| Karbohydrat | 4,20 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 3,30 g |
| Protein | 6,60 g |
| Salt | 9,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Thailand |
| Opphavsland | Thailand |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 970086 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 97059369700867 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 26.07.2024 |
| Oppdatert dato | 10.12.2024 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















